Notícies

Portada > Notícies > El nostre equip de monitors esportius es forma per estar a l'avantguarda del sector del fitness

El nostre equip de monitors esportius es forma per estar a l'avantguarda del sector del fitness

Monitors esportius CEM Les vernedes
Mauro Frota. Precor Master Coach
05/01/2018

El nostre equip de monitors esportius es forma per estar a l'avantguarda del sector del fitness.

El passat 5 de gener tot l'equip de monitors esportius del CEM Les vernedes va rebre una formació a la nova sala Small Group Training del complex esportiu a càrrec de Mauro Frota, Precor Master Coach.

Després de veure finalitzada la reconversió de la pista d'esquaix en una nova sala entrenament funcional i en suspensió, no varem ni tardar 24 hores en realitzar la formació per tal de veure les infinites possibilitats que aquests nous elements ens aporten per a la millora de la condició física i la salut.

La formació va tenir una durada de 5 hores i tots ells van obtenir la Certificació de Nivell 1 de Fonaments Bàsics de l'Entrenament Funcional en Queenax. Felicitats a tots i totes!

Arxivat a: Novetats